Pendik Soğutma Servisi

Endüstriyel soğutma tamir ve bakımı için Pendik bölgesine de soğutma servisi hizmeti veren firmamız, 7/24 hizmetinizdedir. Çağrı merkezimize bırakacağınız arıza kaydı sonrası, sütlük dolabı konusunda uzman ekip üyelerimiz size yönlendirilecektir.

kartal soğutmaPendik Sütlük Dolabı Servisi

Sütlük dolaplarınızda oluşabilecek arıza ve rutin bakım işleri için bize ulaşabilirsiniz. Sütlük dolaplarınız soğutmuyorsa; soğutma sistemi arızası, elektrik sistemi arızası, kumanda devresi arızası, evaporatör buzlanması veya kondenser kirliliği problemleri yaşıyor olabilirsiniz.

Pendik Şarküteri Dolabı Servisi

Şarküteri dolaplarınızda yaşayabileceğiniz sorunlara en hızlı şekilde müdahale edip, arızayı tespit ederek sorunu çözüme kavuşturuyoruz. Şarküteri dolaplarına müdahale zamanı oldukça önemlidir. Geç kalınması durumunda ürünlerin bozulacağı ve maddi zarara uğrayacağınızı unutmamalısınız.

Pendik Chiller Servisi

Chiller sistemleri konusunda özel eğitim alan ekibimiz sorunlarınıza hızlı bir şekilde çözecektir. En sık karşılaşılan problemler sistem gazı eksikliği, fan arızaları ve otomasyon kontrol ünite arızalarıdır. Bu sorunlar veya daha farklı sorunlar yaşıyorsanız, çözüm üretmek için hizmetinizdeyiz.

Endüstriyel soğutmada sorunsuz hizmet için bize ulaşın.

Saral Soğutma, ürün verimliliğini artırma konusunda optimum çözüm sağlar. Kullanılan ekipman ve yedek parçalardan maksimum fayda almaya çalışır. En düşük maliyetle, kaliteli servis hizmeti sunarken bu iki olguyu söz verdiği zaman diliminde gerçekleştirmeye çalışır.

2004 yılında Fatih SARAL tarafından kurulan firmamız; soğuk depolama ve iklimsel alanların yönetimi faaliyetlerinde bulunmaktadır. Soğuk oda depolarındaki arıza tespiti ve bakımı konusunda yetkin bir şekilde hizmet sunan firmamız, müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.

Saral Soğutma, ürün verimliliğini artırma konusunda optimum çözüm sağlar. Kullanılan ekipman ve yedek parçalardan maksimum fayda almaya çalışır. En düşük maliyetle, kaliteli servis hizmeti sunarken bu iki olguyu söz verdiği zaman diliminde gerçekleştirmeye çalışır.

Saral soğutma için müşterilerle olan sürdürülebilir diyalog çok önemlidir. Çünkü başarıyla tamamlanan her iş, memnuniyet sonucunda yeni bir referans müşteri olarak geri dönecektir. Bu bilinçle küçük ya da büyük iş ayırmaksızın tüm müşterilere eşit hassasiyetle yaklaşırız.

gibi ana başlıklarda faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

Kadıköy, Bostancı, Maltepe, Kartal, Pendik, Ataşehir gibi İstanbul anadolu yakasında bulunan semtlere en geç 1 saat içerisinde müdahalede bulunuyoruz. Kartal Soğutma Servisi olarak sizlere hizmet etmekten onur duyacağız.

Pendik Soğutma Servisi Referanslarımız

Ekrem Coşkun Döner, Zurna Dürüm, Ruby Cafe, Dumanlı Balıkçılık, Aras Kebap, Pendik Bilgisayar Kursu, Aydınlı Market, Ermar, Fırat Et, Berlin Cafe, Formula 1 Market, Pendik Mc Donald’s, Ezir Pastanesi, İstanbul Kahve, Little Ceaser’s Pendik