Gebze Soğutma Servisi

Endüstriyel soğutma tamir ve bakımı için Gebze Sanayi bölgesine de soğutma servisi hizmeti veren firmamız, 7/24 hizmetinizdedir. Çağrı merkezimize bırakacağınız arıza kaydı sonrası, sütlük dolabı konusunda uzman ekip üyelerimiz size yönlendirilecektir.

kartal soğutmaGebze Sütlük Dolabı Servisi

Sütlük dolaplarınızda oluşabilecek arıza ve rutin bakım işleri için bize ulaşabilirsiniz. Sütlük dolaplarınız soğutmuyorsa; soğutma sistemi arızası, elektrik sistemi arızası, kumanda devresi arızası, evaporatör buzlanması veya kondenser kirliliği problemleri yaşıyor olabilirsiniz.

Gebze Şarküteri Dolabı Servisi

Şarküteri dolaplarınızda yaşayabileceğiniz sorunlara en hızlı şekilde müdahale edip, arızayı tespit ederek sorunu çözüme kavuşturuyoruz. Şarküteri dolaplarına müdahale zamanı oldukça önemlidir. Geç kalınması durumunda ürünlerin bozulacağı ve maddi zarara uğrayacağınızı unutmamalısınız.

Gebze Chiller Servisi

Chiller sistemleri konusunda özel eğitim alan ekibimiz sorunlarınıza hızlı bir şekilde çözecektir. En sık karşılaşılan problemler sistem gazı eksikliği, fan arızaları ve otomasyon kontrol ünite arızalarıdır. Bu sorunlar veya daha farklı sorunlar yaşıyorsanız, çözüm üretmek için hizmetinizdeyiz.

Endüstriyel soğutmada sorunsuz hizmet için bize ulaşın.

Saral Soğutma, ürün verimliliğini artırma konusunda optimum çözüm sağlar. Kullanılan ekipman ve yedek parçalardan maksimum fayda almaya çalışır. En düşük maliyetle, kaliteli servis hizmeti sunarken bu iki olguyu söz verdiği zaman diliminde gerçekleştirmeye çalışır.

2004 yılında Fatih SARAL tarafından kurulan firmamız; soğuk depolama ve iklimsel alanların yönetimi faaliyetlerinde bulunmaktadır. Soğuk oda depolarındaki arıza tespiti ve bakımı konusunda yetkin bir şekilde hizmet sunan firmamız, müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.

Saral Soğutma, ürün verimliliğini artırma konusunda optimum çözüm sağlar. Kullanılan ekipman ve yedek parçalardan maksimum fayda almaya çalışır. En düşük maliyetle, kaliteli servis hizmeti sunarken bu iki olguyu söz verdiği zaman diliminde gerçekleştirmeye çalışır.

Saral soğutma için müşterilerle olan sürdürülebilir diyalog çok önemlidir. Çünkü başarıyla tamamlanan her iş, memnuniyet sonucunda yeni bir referans müşteri olarak geri dönecektir. Bu bilinçle küçük ya da büyük iş ayırmaksızın tüm müşterilere eşit hassasiyetle yaklaşırız.

gibi ana başlıklarda faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

Kadıköy, Bostancı, Maltepe, Kartal, Pendik, Ataşehir gibi İstanbul anadolu yakasında bulunan semtlere en geç 1 saat içerisinde müdahalede bulunuyoruz. Kartal Soğutma Servisi olarak sizlere hizmet etmekten onur duyacağız.

Gebze Soğutma Servisi Referanslarımız

Hilton Otel, Tübitak, Yeşilçam Cafe, ARF Yemek, Boehlerit, Akademi Kesici Takımlar, Opet Gebze, Resul Market, Şok Depo, Arçelik Klima Fabrikası, Toptaş Makine, Unilever, Teklas Fabrika, Yücel Boru, Fragranse Company, Aktaş Et, Bimbo Gıda, Havi Logistic